Advertisement

Renault Pure Vision, 1

Campaign
Agency Network: 
Published/Aired: 
September 2018
Renault: Renault Pure Vision, 1

Description

Print advertisement created by Publicis, Turkey for Renault, within the category: Automotive.

Caption

Make The Future Visible

Advertising Agency: Publicis Istanbul, Turkey
Executive Creative Director: Can Faga
Creative Directors: Cihangir Gümüş, Erdem Köksal
Group Head: Asil Yildiz
Art Director: Mert Ersöz
Copywriter: Özlem Özel
Log in or register to post comments
klimaservisi's picture

Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi klima servis sektörünün öncülerinden olan Servis Center kuruluşu olup 2000 yılından itibaren klima servis hizmetini layıkıyla ve kaliteli şekilde sürdürerek bölge halkının sevgisini, güvenini kazanmıştır. İstanbul'da hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren amacımız herkesin klima sorununa çözüm bulmaktı. Bu doğrultuda servis ağımızı arttırdık ve Kadıköy Klima Servis 'ini de hizmete sunduk.

Klima üreticisi olarak birçok firma bulunmakta ve her firma geniş yelpazeli ürün çeşitliliği sunmakta. Kadıköy Klima Servisi olarak uzman kadromuzla her firma ve ürüne yönelik bilgi ve deneyimimizle sizleri asla yarı yolda bırakmadan sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

Klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima alt yapı hazırlama, klima bakır boru döşeme gibi cihazlarınızı ilgilendiren tüm sorunlarda Kadıköy Klima Servis 'imiz sizler için en hızlı servis imkanını sunuyor!

Kadıköy Klima Servis 'imize ulaşarak klimalarınız için tek seferlik veya periyodik bakım talebinde bulunabilirsiniz. https://klimakombiservisi.com.tr/klima-servisi-kadikoy.html

klimaservisi
Activity Score 2
Administrative
Advertisement
Featured Content

Latest Collections

Advertisement
Advertisement