Advertisement

Comments (8)

Log in or register to post comments
aratirtu's picture
aratirtu

gratuluję odwagi Kolmanowi i klientowi z jajami, takich nie ma zbyt wielu:)

very nice creations, and I'm proud that polish agency (not so big) made them :)

Kolman's picture
Kolman

Kolman dziekuje BIG THANKS ;) AND YES... CHEERS TO THE CLIENT, THAT KIND OF CREATION USUALLY STAYS ON HARD DISK OF OUR MACS ;) love

Guest's picture
Guest

Ja odwagi Kolmanowi nie gratuluję, bo i gdzie ona? Natomiast Potentaci Styropianu odwagę to mają. Wydali pewnie ciężki szmal na kampanie i nie wiedzą czy im się to wszystko zwróci... he, he, ale pomysł na kampanie reklamową firmy budowlanej, która robi, czy sprzedaje styropian jest bądź, co bądź nowatorski...

Guest's picture
Guest

ładna i ciekawa praca. Sprawca - PhotoShop. I trudno uwierzyć, że jest to reklama producenta styropianu...

Guest's picture
Guest

genialna robota, ta firma ma niesamowita kampanie, strona internetowa Yetico rowniez zaskakuje pomyslowoscia i jajem! ony tak dalej!

Guest's picture
Guest

Ładne Dżejmsy Bondy z tych Potentatów... Generalnie szybkie samochody, kobiety i muzyka. Zaraz, zaraz kogoś to mi przypomina, czy to nie aby Jarosław K. z bratem Lechem? Najwięksi rockendrollowcy w IV RP?

mikaelus's picture
mikaelus

hehe :) szukałem własnie sobie styropaniu do ocieplenia fundamentów i trafiłem na yetico :) strona internetowa mnie powaliła. byłem pod wielkim wrażeniem. żadna firma nie zrobiła na mnie takiego wrażenia i chyba się na nich zdecyduję. szczególnie, że mają doświadczenie w branży.

Guest's picture
Guest

jak to mówią: reklama dzwignią handlu. Ale poważnie, można polecić to firmę. Ich styropian jest "wymiarowy" i przede wszystkim prosty.

Advertisement